Horizon Forbidden West Burning Shores zapewni nową jakość! Zobaczcie chmury w wersji next-genowej

Horizon Forbidden West Burning Shores

Horizon Forbidden West: Burning Shores to fabularne DLC przeznaczone wyłącznie na konsole PlayStation 5. Guerrilla Games chce zapewnić jak najlepsze doznania dla fanów gry. Tym razem studio ujawniło screeny ze swojego najnowszego dzieła, na których możemy podziwiać next-genowe chmury.

Next-genowe chmury w Horizon Forbidden West: Burning Shores

Na forum PlayStation możemy przeczytać, co szykuje dla fanów Guerrilla Games. Narae Lee wspomina o pracy deweloperów, którzy przygotowali zapierające dech w piersiach widoki dzięki „next-genowym chmurom”. Dodatek ma zapewnić całkowicie nowe doznania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Ważne było dla nas, by doświadczenie było zabawne i radosne samo w sobie, poza główną rozgrywką. Chmury nie są po prostu immersyjną scenerią, ale eksplorowalnym krajobrazem samym w sobie. Wśród chmur gracze będą mogli odkrywać tunele, jaskinie i inne niespodzianki, które sprawiają, że latanie sprawia przyjemność.”

Andrew Schneider

Twórcy chcą zaskoczyć swoich graczy, dlatego chmury, które pojawią się w DLC, nie będą tylko elementem krajobrazu. Aloy będzie mogła je eksplorować, a w nich ukryte mają być jaskinie, tunele i inne atrakcje przygotowane przez studio. Wszystko w zależności od pory dnia.

Zobacz też: Tani PS Plus

Rozszerzenie fabularne „Burning Shores” zadebiutuje 19 kwietnia 2023 roku. Dodatek będzie dostępny tylko na konsole PlayStation 5.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.