Horizon Forbidden West: Burning Shores z premierowym zwiastunem! Ostatnia prosta do debiutu dodatku

Horizon Forbidden West: Burning Shores

Ciężko znaleźć fanów gier na PlayStation, który obecnie nie czekaliby na Horizon Forbidden West: Burning Shores. Pierwszy fabularny dodatek do drugiej części przygód Aloy jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez nich premier. Sony właśnie opublikowało premierowy zwiastun produkcji, który tylko pogłębia oczekiwania co do jej sukcesu.

Zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores

Zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores

Sony właśnie zaprezentowało zwiastun premierowy Horizon Forbidden West: Burning Shores. Zapowiada on produkcję najeżoną akcją oraz pozwala nam m.in. na zapoznanie się z nową postacią, która będzie towarzyszyła Aloy podczas jej kolejnej już przygody.

Sam dodatek skupi się natomiast na nowej lokacji, którą będzie Los Angeles. Warto przypomnieć, że będzie on dostępny tylko dla wersji gry na PS5.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Horizon Forbidden West: Burning Shores zadebiutuje już 19 kwietnia 2023 roku. Jego koszt został wyceniony na dokładnie 89 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.