Gracze oburzeni wątkiem LGBT w dodatku do Horizon Forbidden West. DLC bombardowane negatywnymi recenzjami

Aloy Horizon Forbidden West

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w dodatku Burning Shores do Horizon Forbidden West główna bohaterka – Aloy – może nawiązać romans ze swoją nową towarzyszką, Seyką. Taka opcja wprost rozsierdziła graczy, którzy zaczęli wystawiać produkcji negatywne recenzje w serwisie Metacritic. Review bombing trwa więc w najlepsze.

Review bombing Horizon Forbidden West Burning Shores. Powodem wątek LGBT w dodatku

Horizon Forbidden West Burning Shores
Horizon Forbidden West Burning Shores

Horizon Forbidden West Burning Shores zadebiutował na rynku dwa dni temu, 19 kwietnia. Pierwszy dodatek fabularny do najnowszej produkcji studia Guerilla Games zebrał dobre recenzje wśród recenzentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla sporej części graczy ważniejszy od fabuły, grafiki czy gameplayu okazał się jednak moment, w którym Aloy może nawiązać romans z inną kobietą. Poskutkowało to zjawiskiem review bombingu w serwisie Metacritic.

To DLC jasno pokazuje, że Sony zamieniło PlayStation w lewacką platformę do manifestowania narcystycznych ideologii i wpływania na homoseksualizm poprzez lesbijską pornografię tylko po to, by zadowolić specyficzną publiczność, ignorując 99% ludzi odpowiedzialnych za zysk firmy!

pemba

Powinni byli poprzestać na pierwszej grze, która była znakomita, w drugiej części umieścili brzydką bohaterkę i teraz zrobiła się z tego woke gra.

Ginsu

Kolejna silna kobieta według propagandy LGBT – tak mi się to znudziło. Obrażają białych mężczyzn, więc nie ma więcej pieniędzy ode mnie.

Pitermadness

Agenda woke, żeby zadowolić chorych psychicznie ludzi bez ojców. Ellie lesbijką, Aloy lesbijką. Co następne? Kratos gejem?

hartyu7

Jak widać jedna, opcjonalna scena potrafi wiele zmienić w postrzeganiu uwielbianej dotąd serii. Miejmy nadzieję, że niektórzy gracze szybko podniosą się po tak spektakularnej zniewadze.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Przypomnijmy, że Horizon Forbidden West Burning Shores jest dostępne od 19 kwietnia 2023 roku. DLC zostało udostępnione tylko posiadaczom konsol PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.