Horizon Forbidden West Complete Edition ma wyglądać świetnie na PC! Gra wykorzysta technologie od NVIDIA

Horizon Forbidden West Nvidia RTX

Horizon Forbidden West Complete Edition w październiku ubiegłego roku zadebiutowało na PlayStation 5, jednak fani wciąż czekają na konkretną datę premiery wersji na PC. W oczekiwaniu na grę Sony ogłosiło współpracą z firmą NVIDIA, która ma pomóc, by produkcja prezentowała się na komputerach osobistych jeszcze lepiej niż na konsolach. Opublikowany niedawno zwiastun zdradza technologie użyte przy tworzeniu portu, a przy okazji prezentuje fenomenalnie wyglądający tytuł.

Horizon Forbidden West Complete Edition na PC wykorzysta technologie NVIDIA

Horizon Forbidden West Complete Edition — zwiastun technologii od Nvidii

Na kanale NVIDIA w serwisie YouTube opublikowany został krótki materiał, prezentujący technologie użyte przy tworzeniu portu Horizon Forbidden West Complete Edition na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na zwiastunie zostało pokazane, że tytuł ma w pełni wykorzystywać technologię DLSS 3, której zadaniem jest znacząca poprawa wydajności przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Produkcja ma też wykorzystywać DLAA, czy odmianę antyaliasingu przestrzennego, a którego celem jest poprawa jakości wyświetlanego obrazu.

Oprócz tego do gry ma być zaimplementowany system NVIDIA Reflex, która ma zmniejszyć opóźnienia i dać graczom możliwość szybszej reakcji.

Horizon Forbidden West już na PlayStation 5 wyglądał olśniewająco, a teraz dzięki użyciu najnowszych kart graficznych gra ma szansę wyglądać jeszcze lepiej. Zaprezentowany fragment pokazuje, że tytuł ten może zostać najpiękniejszą grą 2024 roku.

Zobacz też: Gry podobne do Far Cry

Horizon Forbidden West Complete Edition to pełna edycja gry, zawierająca wersję podstawową oraz dodatek The Burning Shores. Premiera produkcji została zapowiedziana na 2024 rok, bez konkretnej daty. Za port tytułu na PC opowiada Nixxes Software.

Źródło: NVIDIA

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.