Horizon Forbidden West Complete Edition pobiło rekord The Last of Us Part 1. Coraz lepsze wyniki na Steam

Horizon Forbidden West Complete Edition PC

Horizon Forbidden West Complete Edition nie cieszyło się w dniu premiery zbyt dużym zainteresowaniem na Steam. Okazuje się jednak, że w kolejnych dniach wspomniany tytuł zanotował nieco lepsze wyniki. Ostatniej produkcji Guerrilla Games udało się nawet pobić rekord aktywności The Last of Us Part 1 na platformie Valve.

Horizon Forbidden West Complete Edition radzi sobie coraz lepiej na Steam

Horizon Forbidden West Complete Edition – zwiastun premierowy wersji PC

Jak wynika z danych dostępnych w serwisie SteamDB, w szczytowym momencie ostatniej doby w Horizon Forbidden West Complete Edition grało na Steam jednocześnie blisko 40,5 tysiąca osób. Rekord aktywności The Last of Us Part 1 na platformie Valve wynosi natomiast 36,496 graczy. Lepszymi rezultatami od najnowszej produkcji Guerrilla Games mogą pochwalić się jedynie trzy gry Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Liderem pozostaje Marvel’s Spider-Man Remastered z wynikiem 60,210 grających jednocześnie osób. Na drugi miejscu znajduje się z kolei Horizon Zero Dawn Complete Edition (56,557 graczy). Podium zamyka natomiast God of War, w którego w szczytowym momencie grało na Steam 49,411 użytkowników. Deweloperzy ze studia Guerrilla Games mają więc powody do zadowolenia.

Na koniec warto przypomnieć, że Horizon Forbidden West Complete Edition dostępne było wcześniej wyłącznie na PlayStation 5. Oprócz podstawowej wersji gry w zestawie znajduje się również fabularny dodatek Burning Shores. Mieliście już okazję zapoznać się z kontynuacją przygód Aloy? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.