Horizon Forbidden West z porównaniem wersji PC i PS5. Graficzni puryści na pewno od razu dostrzegą różnice

Horizon Forbidden West

Niedawno informowaliśmy o dacie premiery pecetowego wydania Horizon Forbidden West. Gra zmierza na komputery osobiste w wersji Complete Edition z DLC Burning Shores w pakiecie. Wersja na PC nie będzie oczywiście zwykłym portem, gra otrzyma szereg usprawnień graficznych, co potwierdza najnowsze porównanie.

Porównanie grafiki Horizon Forbidden West przedstawia różnicę pomiędzy wersją na PC a PS5

Porównanie grafiki Horizon Forbidden West na PC i PS5

Powyższy film przedstawia sceny z Horizon Forbidden West Complete Edition na PC zestawione z ujęciami na PS5. Gra w wersji na komputery osobiste będzie oferować szereg technologii upiększających aspekty wizualne. Są to NVIDIA DLSS 3, AMD FSR i Intel XeSS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest tajemnicą, że porównanie obu wersji wypada korzystniej dla komputerów PC. Jednakże zmiany dostrzegą głównie osoby przywiązujące dużą uwagę do aspektów wizualnych oraz posiadacze najmocniejszych komputerów.

Horizon Forbidden West Complete Edition w wersji na komputery osobiste pojawi się 21 marca 2024 roku. Planujecie zakup tej pozycji na PC? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.