Horizon multiplayer na 12-minutowym wideo. Wyciekł obszerny fragment rozgrywki

Horizon Forbidden West

Sony niejednokrotnie wspominało już o swoich planach zaangażowania się w gatunek live service. Guerrilla Games zapowiedziało w rezultacie kooperacyjną wersję Horizona, którego fragment krąży właśnie po internecie.

REKLAMA

Fragment rozgrywki z multiplayera Horizon

Ten poważny przeciek ma miejsce zaledwie miesiąc po tym, jak do sieci trafiła alpha Horizon Forbidden West. Jest to bardzo wczesny fragment rozgrywki z lata 2020 roku. Autentyczność tego gameplayu potwierdziła redakcji VGC osoba powiązana z projektem.

Trudno oczywiście wyciągać wnioski z tak wczesnego fragmentu rozgrywki. Obserwujemy jednak w akcji kilka różnych postaci oraz krążące po obszernej mapie mechaniczne bestie, które podobne jak w wersji single player, zdają się główną atrakcją nowego Horizona.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Projekt Guerrilla Games jest teraz prawdopodobnie na dużo bardziej zaawansowanym etapie. Ponad dwa lata temu Horizon miał już najwyraźniej dużą mapę, podstawy systemu walki i kilka umiejętności. Jeżeli praca wewnątrz studia idzie zgodnie z planem, niedługo możemy zobaczyć jakieś oficjalne materiały od Sony.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!