Human Fall Flat i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Human Fall Flat

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza kolejną ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach – podobnie jak miało to miejsce tydzień temu – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazje zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak Diablo III: Eternal Collection, Human Fall Flat, Train Life: A Railway Simulator.

REKLAMA

Diablo III: Eternal Collection, Human Fall Flat, Train Life: A Railway Simulator za darmo w ramach Xbox Free Play Days (2-5 marca)

Human Fall Flat – zwiastun wersji na Xbox Series X|S

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 5 marca, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Jak podoba się Wam najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie poświęcić najbliższy weekend na zapoznanie się z którąś z wymienionych wyżej produkcji!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!