Human Fall Flat i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Human Fall Flat

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza kolejną ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach – podobnie jak miało to miejsce tydzień temu – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazje zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak Diablo III: Eternal Collection, Human Fall Flat, Train Life: A Railway Simulator.

Diablo III: Eternal Collection, Human Fall Flat, Train Life: A Railway Simulator za darmo w ramach Xbox Free Play Days (2-5 marca)

Human Fall Flat – zwiastun wersji na Xbox Series X|S

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 5 marca, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Jak podoba się Wam najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie poświęcić najbliższy weekend na zapoznanie się z którąś z wymienionych wyżej produkcji!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.