Hundred Days do odebrania za darmo w Epic Games Store

Hundred Days

Czwartek oznacza ni mniej, ni więcej to, że Epic Games ponownie rozdaje gry na PC za darmo. Po naprawdę ciekawym poprzednim tygodniu, kiedy do odebrania było chociażby Shadow of the Tomb Raider, dzisiaj przyszła pora na bardziej stonowany tytuł — Hundred Days. Na tym jednak niespodzianki się nie kończą.

Hundred Days i Zestaw Premierowy do Realm Royal Reforged za darmo

Hundred Days — trailer

Hundred Days to gra dla wszystkich, którzy marzyli, bądź marzą o otwarciu swojej własnej winnicy. Jest to bardzo przyjemna strategia ekonomiczna, w której celem jest rozwinięcie małego lokalnego biznesu do rozmiarów potężnego imperium winiarskiego. Dodatkowym atutem Hundred Days jest bardzo przyjemna dla oka kreskówkowa oprawa graficzna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym Epic Games przygotowało ciekawy upominek w postaci darmowego Zestawu Premierowego do Realm Royal Reforge. W skład tego pakietu wchodzą darmowe skórki „Krawędź Śmierci” dla bohatera, „Bokser” dla kurczaka oraz „Nogard” dla wierzchowca.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Obie pozycje można odebrać za darmo do 15 września do godziny 16:59. W przyszły czwartek od 17:00 do odebrania będą Spirit of the North i The Captain.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.