Hundred Days do odebrania za darmo w Epic Games Store

Hundred Days

Czwartek oznacza ni mniej, ni więcej to, że Epic Games ponownie rozdaje gry na PC za darmo. Po naprawdę ciekawym poprzednim tygodniu, kiedy do odebrania było chociażby Shadow of the Tomb Raider, dzisiaj przyszła pora na bardziej stonowany tytuł — Hundred Days. Na tym jednak niespodzianki się nie kończą.

REKLAMA

Hundred Days i Zestaw Premierowy do Realm Royal Reforged za darmo

Hundred Days — trailer

Hundred Days to gra dla wszystkich, którzy marzyli, bądź marzą o otwarciu swojej własnej winnicy. Jest to bardzo przyjemna strategia ekonomiczna, w której celem jest rozwinięcie małego lokalnego biznesu do rozmiarów potężnego imperium winiarskiego. Dodatkowym atutem Hundred Days jest bardzo przyjemna dla oka kreskówkowa oprawa graficzna.

Poza tym Epic Games przygotowało ciekawy upominek w postaci darmowego Zestawu Premierowego do Realm Royal Reforge. W skład tego pakietu wchodzą darmowe skórki „Krawędź Śmierci” dla bohatera, „Bokser” dla kurczaka oraz „Nogard” dla wierzchowca.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Obie pozycje można odebrać za darmo do 15 września do godziny 16:59. W przyszły czwartek od 17:00 do odebrania będą Spirit of the North i The Captain.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!