Hydro Thunder za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Hydro Thunder

Wczoraj kolejne gry z sierpniowego Games with Gold stały się dostępne do pobrania. Co ciekawe, poza zapowiedzianymi wcześniej tytułami, Microsoft przygotował miłą niespodziankę i udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dodatkową pozycję w postaci Street Fighter IV. Teraz dowiedzieliśmy się, że abonenci wymienionych usług mogą pobrać za darmo jeszcze jedną grę. Mowa oczywiście o tytułowym Hydro Thunder.

Hydro Thunder za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Hydro Thunder

Hydro Thunder to kultowa gra arcade’owa z 2010 roku. Jej motywem przewodnim jest rozgrywanie wyścigów motorówkami w różnorodnych sceneriach. Cena regularna omawianej produkcji w polskim Microsoft Store wynosi niecałe 55 zł, jednak teraz można ją zgarnąć całkowicie bezpłatnie, jeśli posiada się abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Co prawda promocja jest kierowana dla mieszkańców innego regionu, ale w Polsce również możemy z niej skorzystać.

Aby odebrać Hydro Thunder za darmo, należy przejść pod ten adres i zalogować się na swoje konto Microsoft. Następnie na podlinkowanej stronie wystarczy wcisnąć duży niebieski przycisk z napisem Get. Od tego momentu uruchamianie Hydro Thunder będzie możliwe o każdej porze dnia i nocy; w ramach wstecznej kompatybilności gra zadziała na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Z uwagi na fakt, że wyścigówka pierwotnie ukazała się na Xboxie 360, będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Abonenci mogą odebrać Hydro Thunder za darmo tylko do 1 września.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z