Hyperkin przedstawia rewolucyjny kontroler do Xboxa. Nazywa się „Konkurent”, bo nawiązuje do DualSense

Hyperkin Xbox kontroler Konkurent

Hyperkin przedstawił właśnie nowy kontroler, który będzie kompatybilny z PC i Xboxami. Z pozoru wygląda tak jak każdy inny pad. Prawdziwa nowość drzemie jednak w środku dzięki wykorzystaniu efektu Halla.

Nowy kontroler „Konkurent” do Xboxa od Hyperkin

Nowy kontroler o nazwie „Konkurent” do Xboxa został dziś zapowiedziany przez Hyperkin. Jego nazwa naturalnie wynika z umiejscowienia drążków i krzyżaka, które przypominają DualShocka i jego następcę w postaci DualSense.

Tak więc „Konkurent” wygląda zwyczajnie, ale nie jest „zwykły” jeżeli chodzi o użytą technologię. Hyperkin chwali się bowiem zastosowaniem drążków oraz wyzwalaczy impulsowych z efektem Halla.

Drążki z efektem Halla: Zapewniają szybkie, dokładne i czułe sterowanie, dając przewagę nad konkurencją w każdej grze.

Wyzwalacze impulsowe z efektem Halla: Doświadcz realistycznego sprzężenia zwrotnego, czując każdy strzał, eksplozję i uderzenie z precyzją efektu Halla.

Opis „Konkurenta” od Hyperkin

Warto wspomnieć, że już w lipcu „pierwszy na świecie kontroler Xbox z drążkami efektu Halla” został ogłoszony przez GameSir. W tym przypadku dorzucono wykorzystanie tego zjawiska do systemu wibracji kontrolera.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Xbox Series X

Na razie wiemy jeszcze tylko, że „Konkurent” będzie kompatybilny z PC, Xboxem One oraz Xboxami Series X|S. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych przez Hyperkin w przyszłości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.