I Am Fish przypłynie do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

I Am Fish

Biblioteka Xbox Game Pass stale się powiększa. Już za kilka godzin rozpocznie się konferencja Xbox Stream na Gamescom 2021, podczas której Microsoft ujawni m.in. nowe gry zmierzające do tytułowego abonamentu. Na pierwszą z nowości nie musimy jednak czekać do wieczora, bo właśnie wyszło na jaw, że I Am Fish trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Miła niespodzianka!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

I Am Fish w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun I Am Fish

W Sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun I Am Fish, czyli pociesznej zręcznościówki, w której pokierujemy czterema rybkami starającymi się dopłynąć do oceanu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo po drodze na protagonistki czeka wiele przeszkód i niebezpieczeństw. Mówiąc prościej: zapowiada się dobra zabawa dla całej rodziny.

I Am Fish zadebiutuje 16 września 2021 roku i tego samego dnia pojawi się również w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i prawdopodobnie w chmurze.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji