Niespodzianka od Microsoftu! Ikaruga za darmo w Xbox Store

Xbox Store

W Xbox Store co jakiś czas udostępniane są gry za darmo. Tym razem Microsoft zdecydował się podarować graczom produkcję pod tytułem Ikaruga. Nie jest to zbyt świeży tytuł, ale mimo wszystko niektórzy z pewnością się ucieszą!

Ikaruga za darmo w Xbox Store

Zwiastun Ikaruga

W argentyńskim Xbox Store udostępniono za darmo grę Ikaruga. Nie zmienia to jednak faktu, że możemy ją pobrać również przebywając w Polsce. W tym celu wystarczy udać się na podstronę produkcji w Xbox Store, zalogować się na swoim koncie i wcisnąć zielony przycisk z napisem „Gratis” tuż pod okładką gry. Na koniec musimy tylko potwierdzić odbiór, wciskając kolejny zielony przycisk, który ukaże się na ekranie.

Przeczytaj też: Gry MOBA

Po wykonaniu tych czynności gra zostanie dopisana do naszego profilu, dzięki czemu będzie można ją pobrać o dowolnej porze dnia i nocy. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje dostępna za darmo. Ikaruga zadziała na Xboxie 360, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.