Exclusive Xboxa zmierza na PS5! „Niebiescy” zagrają w naprawdę świetną grę

Immortality

Dziś dowiedzieliśmy się, że dotychczasowy tytuł ekskluzywny Xboxa zadebiutuje na PS5. Jest nim mianowicie dostępne w Xbox Game Pass Immortality. Oznacza to, że posiadacze konsol od Sony dostaną w swoje ręce solidnie wykonaną i wielokrotnie chwaloną produkcję.

Immortality – data premiery na PS5

Zwiastun Immortality

Immortality pojawiło się na rynku w sierpniu 2022 roku na PC i Xboxach Series X|S, od jakiegoś czasu jest także dostępne na urządzeniach mobilnych. Aż do dziś fani musieli jednak czekać na zapowiedź gry na PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziś już oficjalnie można ogłosić, że ta pojawi się na najnowszej konsoli Sony już 23 stycznia. Z tej okazji reżyser produkcji Sam Barlow wydał komunikat prasowy.

Od powstania projektu jego celem było podzielenie się życiem oraz twórczością Marissy Marcel z jak największą publicznością. Więc jestem zachwycony udostępnieniem Immortality graczom PlayStation i umożliwieniem im stanięcia twarzą w twarz z zaginioną legendą.

Sam Barlow

Warto wspomnieć, że premiera ta wydarzy się w dosyć gorącym okresie. Od jakiegoś czasu dyskutuje się bowiem, że Xbox zamierza zmienić swoją strategię i przejść na wydawnictwo multiplatformowe.

Pojawiły się także plotki, jakoby Hi-Fi Rush czy Sea of Thieves miały zadebiutować na PS5 i Nintendo Switch. W przypadku Immortality możemy jednak założyć, że chodzi po prostu o wygaśnięcie umowy o na wyłączność, choć naturalnie to tylko luźne przypuszczenie.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Tak czy inaczej – posiadacze PlayStation 5 będą mogli przetestować ciekawy tytuł. Świadczą też o tym jego recenzje, których średnia wynosi 87 w portalu Metacritic.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.