Immortals: Fenyx Rising wkrótce w Xbox Game Pass. Kolejna gra Ubisoftu zmierza do subskrypcji Microsoftu

Immortals Fenyx Rising

Microsoft regularnie zacieśnia współpracę z Ubisoftem, czego doskonałym dowodem jest fakt, że już wkrótce w Xbox Game Pass pojawi się Immortals: Fenyx Rising. Gra została przyjęta całkiem ciepło, więc niejeden gracz z pewnością ucieszy się z jej obecności w abonamencie.

REKLAMA

Immortals: Fenyx Rising zmierza do Xbox Game Pass

Immortals Fenyx Rising w Xbox Game Pass
Immortals: Fenyx Rising w Xbox Game Pass

W aplikacji Xbox Game Pass pojawił się kafelek informujący, że już 30 sierpnia do subskrypcji zawita Immortals: Fenyx Rising. Nie wiadomo, na jakich platformach gra będzie dostępna w ramach abonamentu Microsoftu, ale możemy przypuszczać, że zagramy zarówno na komputerach, jak i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S. Być może produkcja trafi też do chmury.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

Immortals: Fenyx Rising to przygodowa gra akcji z otwartym światem od studia Ubisoft. Na początku rozgrywki kreujemy swojego bohatera lub bohaterkę, a naszym zadaniem będzie nic innego, jak odzyskanie esencji bogów, aby mogli oni dalej rządzić światem. Podczas zabawy zwiedzimy całkiem sporo ciekawych miejsc i stoczymy wiele bitew.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Czekacie na debiut tej produkcji w bibliotece Xbox Game Pass, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!