Immortals of Aveum do sprawdzenia za darmo! Aktualizacja wprowadza wersję demo i wiele więcej

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum ostatecznie nie spełniło wszystkich pokładanych w sobie nadziei. Co więcej, wkrótce po premierze gry, przez odpowiedzialne za nią studio przeszła fala zwolnień. Niemniej produkcja nadal jest rozwijana przez pracowników, którzy pozostali na stanowiskach i właśnie doczekała się obszernej aktualizacji.

Immortal of Aveum – aktualizacja 1.0.6.0

Najnowsza aktualizacja do Immortals of Aveum nosi nazwę The Echollector. Osoby chcące wypróbować tę grę powinny zauważyć, że teraz mogą sprawdzić jej wersję demo na PC, PS5 i Xboxach Series X|S:

To naturalnie nie wszystkie nowości. Od wczoraj Immortals of Aveum oferuje też tryb Nowej Gry+, dzięki któremu możemy rozpocząć nową rozgrywkę bez utraty kluczowych cech postępu.

Poza tym łatka 1.0.6.0 wprowadza do tytułu nową zawartość. Jej szczegóły zawierają jednak spoilery, z którymi można zapoznać się w oficjalnym opisie patcha.

Na koniec dodajmy, że w grze pojawił się także nowy tryb trudności – Grand Magnus. Poza tym aktualizacja wdrożyła kilka ogólnych poprawek, takich jak limit klatek w wersji na PC czy zaktualizowana polityka prywatności.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Immortals of Aveum zadebiutowało na rynku w sierpniu 2023 roku. Produkcja jest dostępna wyłącznie na komputerach oraz konsolach najnowszej generacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.