Immortals of Aveum doczeka się znacznych usprawnień wydajności na konsolach. Do gry zmierza FSR 3 i HDR

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum jest już dostępne w abonamencie PS Plus, a tymczasem do graczy trafiła świetna wiadomość. Gra doczeka się bowiem wsparcia dla FSR 3 i HDR. Pierwsza z technologii zwiastuje więc znaczny skok wydajności, przede wszystkim na konsolach.

Immortals of Aveum ze wsparciem dla FSR 3 i HDR

Zwiastun Immortals of Aveum

Premiera Immortals of Aveum nie była dla EA tak udana, jakby chciała tego firma. Niemniej do gry i tak zmierzają kolejne aktualizacje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Następna z nich, oznaczona numerem 1.0.6.3, trafi do gry jeszcze dziś. Wprowadzi ona wsparcie dla technologii HDR oraz znajdzie się najpierw w konsolowych wydaniach tytułu, a później wyląduje także na PC. W przypadku komputerów nie znamy jednak jej daty premiery.

Ciekawszy wydaje się jednak update 1.0.6.4. Sprawi on bowiem, że Immortals of Aveum będzie pierwszą grą na konsolach, która wdroży wsparcie dla skalowania AMD FSR 3. Podobnie jak wcześniej, uaktualnienie pojawi się również na PC i zadebiutuje w przeciągu kilku następnych tygodni.

Twórcy gry zdecydowali się na powyższą aktualizację w odpowiednim czasie. Tytuł jest bowiem już dostępny w abonamencie PS Plus, co oznacza, że na pewno sprawdzi go większa liczba graczy.

Tymczasem przypomnijmy, że Immortals of Aveum zadebiutowało na rynku w sierpniu 2023 roku. Produkcja ta jest obecnie dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.