Gry w PS Plus na kwiecień 2024 dostępne do pobrania! Do wyboru 3 ciekawe gry, w tym jedna od Microsoftu

Ps Plus

Pod koniec ubiegłego miesiąca Sony oficjalnie ujawniło listę gier, które miały trafić do PS Plus w kwietniu 2024 roku. Japońskie przedsiębiorstwo dotrzymało złożonego wówczas słowa i dziś wszystkie te pozycje stały się dostępne do pobrania. Dla jednych oferta ta jest raczej skromna, ale nie brak głosów, które są zadowolone z oferowanych tytułów.

PS Plus na kwiecień 2024 – gry z oferty Essential dostępne do pobrania

Immortals of Aveum — trailer

Najgłośniejszą grą, która w kwietniu 2024 zasila PS Plus Essential jest Immortals of Aveum, czyli stosunkowo świeżą pozycję, która debiutowała na wakacjach ubiegłego roku. Na uwagę zasługuje też Minecraft Legends, które może i nie jest przedstawicielem segmentu AAA, jednak może stanowić bardzo dobrą pozycję dla najmłodszych graczy. Jest jeszcze Skull The Hero Slayer, a więc produkcja dosyć ciekawa głównie ze względu roguelikowy charakter zabawy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Immortals of Aveum
    • Dostępność: PS5
  2. Minecraft Legends
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Skul: The Hero Slayer
    • Dostępność: PS4, PS5

Wszystkie wymienione pozycje można pobierać od dzisiaj do 6 maja 2024 roku. Zamierzacie sprawdzić którąś z tych pozycji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.