Immortals of Aveum na nowym gameplayu! EA prezentuje jedną z oryginalniejszych gier tego roku

Immortals of Aveum

Rzadko kiedy zdarza się, że ogromny deweloper przedstawia grę tak oryginalną jak immortals of Aveum. Najnowszy gameplay z tej produkcji zapowiada ciekawą rozgrywkę, która z całą pewnością wyróżni się wśród innych tegorocznych tytułów. Materiał zaprezentowano właśnie na Summer Game Fest 2023.

Immortals of Aveum na gameplayu z Summer Game Fest 2023

Zwiastun Immortals of Aveum

Przypomnijmy, że Immortals of Aveum to dosyć nietypowa gra, którą nazywa się FPS-em bez broni palnej. Tę zastępuje w tym przypadku rozbudowany system czarów, który jest oparty na kolorach.

Mechanikę używanej magii poznaliśmy bliżej dokładnie przed chwilą. Udostępniony na Summer Game Fest 2023 gameplay z Immortals of Aveum prezentuje bowiem sporo mięsa, przedstawiając nam prawdziwą, nieedytowaną rozgrywkę.

W całości widać też nutkę Doktora Strange’a, na którym wzorują się twórcy Immortals of Aveum. Całość dopełnia również delikatne poczucie obecnego tu i ówdzie mistycyzmu.

Zobacz też: Tablet do gier – najlepsze modele

Kup Immortals Of Aveum

Immortals of Aveum pojawi się na rynku już 20 lipca 2023 roku. Gra trafi na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.