Immortals of Aveum z pierwszym gameplayem! Magiczny FPS od EA prezentuje się rewelacyjnie

Immortals of Aveum

Ostatnio otrzymaliśmy oficjalną datę premiery Immortals of Aveum. Oprócz tego twórcy podzielili się szeregiem informacji dotyczących ich najnowszej produkcji, z których dowiadujemy się, że gra nie ma być „magicznym Call of Duty”. Natomiast dzisiaj Ascendent Studios udostępniło gameplay, w którym możemy nieco przyjrzeć się rozgrywce.

Magiczny gameplay z Immortals of Aveum

Gameplay z Immortals of Aveum

Jak dowiedzieliśmy się już z poprzednich zapowiedzi, magiczny FPS od EA zaoferuje graczom rozgrywkę w trybie single player. W Immortals of Aveum protagonistą jest członek zakonu magów, który ma do dyspozycji trzy kolory magii. Dzięki tym umiejętnością będziemy musieli stoczyć liczne pojedynki z siłami zła, które nawiedziły świat głównego bohatera.

Gameplay z Immortals of Aveum pokazuje, jak kolorowe będą to walki. Na krótkiej rozgrywce możemy zobaczyć magiczne starcia oraz comba, które prezentują się naprawdę ciekawie. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę dobrą produkcją.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne

Na koniec przypomnijmy, że Immortals of Aveum zadebiutuje 20 lipca 2023 roku. Gra zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.