Immortals of Aveum oficjalnie zaprezentowane! Data premiery magicznego FPS-a od EA ogłoszona

Immortals of aveum

Po ostatnich plotkach dotyczących premiery gry studia Ascendant Studios wreszcie doczekaliśmy się potwierdzenia. Immortals of Aveum zostało oficjalnie zapowiedziane. Już w wakacje czeka nas poznawanie „oryginalnego, przepełnionego magią świata fantasy”.

Data premiery Immortals of Aveum ujawniona

Zwiastun Immortals of Aveum

Immortals of Aveum ukaże się już 20 lipca 2023 roku. Za magiczną pierwszoosobową strzelankę odpowiada Ascendant Studios, a wydawcą gry zostało Electronic Arts. Podczas prezentacji dyrektor studia Bert Robbins wypowiedział się na temat produkcji:

„Jestem niesamowicie podekscytowany, że w końcu mogę pokazać światu Immortals of Aveum. Dla nas w Ascendant była to pięcioletnia podróż i jestem bardzo dumny z zespołu i ich zaangażowania w tworzenie czegoś wspaniałego. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie kinowej, porywającej strzelanki osadzonej w autorskim świecie fantasy, z szybką i płynną walką oraz epicką historią. Naprawdę nie mogę się doczekać momentu, w którym wszyscy wejdą do gry”

Bert Robbins

Akcja Immortals of Aveum rozgrywa w oryginalnym świecie fantasy, który został pochłonięty magią oraz jest pogrążony w konfliktach. Głównym bohaterem jest Jak, który dołączył do potężnych magów i w trakcie rozgrywki będzie mógł poznać 3 rodzaje magii. Moc ta pomoże rozprawić się z legionami wrogów w widowiskowym stylu.

Immortals of Aveum będzie częścią EA Originals, z tym że produkcja nie będzie grą sieciową – tytuł stawia na rozgrywkę fabularną. Manager EA Partners Jeff Gamon pochwalił studio za ich dzieło:

„EA Originals wspiera osoby i zespoły, które chcą pokazać swoje przełomowe wizje twórcze w tworzonych przez siebie grach. Ascendant przyciągnęło nas, gdy zobaczyliśmy, jak płynnie wplatają magię w walkę FPS, na tle pełnej akcji historii, którą aż chce się śledzić. Bret zbudował niesamowicie utalentowany zespół, którego niesłabnąca pasja do tworzenia oryginalnych gier AAA, głębokiego lore i opowiadania nowych, pomysłowych historii jest widoczna w pełnej krasie, właśnie w Immortals of Aveum”

Jeff Gamon

Zobacz też: Gry turowe

Na koniec przypomnijmy, że gra zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Czekacie na premierę Immortals of Aveum? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.