Immortals of Aveum zobaczymy już w tym tygodniu! FPS z magią od EA doczeka się prezentacji

Immortals of Aveum

Niewykluczone, że nieoficjalna data premiery Immortals of Aveum zostanie potwierdzona już za kilka dni. Wygląda na to, że doniesienia jednego z branżowych insiderów nie umknęły uwadze deweloperów z Ascendant Studios. Zespół zaprosił bowiem graczy na pełnoprawną prezentację nowej strzelanki, która pozwoli zainteresowanym wcielić się w maga.

Deweloperzy z Ascendant Studios zapowiedzieli prezentację Immortals of Aveum

An action-packed campaign with a magic twist. Learn more about #ImmortalsOfAveum.

Check out the NEW trailer on April 13: https://t.co/TVYji5WGTx pic.twitter.com/8uCGvu7KKn

— Immortals of Aveum (@ImmortalsAveum) April 10, 2023

An action-packed campaign with a magic twist. Learn more about #ImmortalsOfAveum.

Check out the NEW trailer on April 13: https://t.co/TVYji5WGTx pic.twitter.com/8uCGvu7KKn

— Immortals of Aveum (@ImmortalsAveum) April 10, 2023

Już w najbliższy czwartek – 13 kwietnia – o 18:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale gry na YouTube zostanie udostępniony nowy zwiastun Immortals of Aveum. Zgodnie z zapowiedziami materiał pozwoli sprawdzić, co dokładnie będzie miała do zaoferowania nadchodząca produkcja Ascendant Studios, nad którą pracują twórcy serii Call of Duty i Dead Space.

Akcja Immortals of Aveum będzie rozgrywać się „oryginalnym, przepełnionym magią świecie fantasy”, który w wyniku różnego rodzaju konfliktów stoi na skraju zagłady. Niestety deweloperzy z Ascendant Studios nie podzielili się do tej pory zbyt wieloma szczegółami na temat gry. Na szczęście sytuacja ta zmieni się już w tym tygodniu.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Immortals of Aveum zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.