Immortals of Aveum uratuje sezon ogórkowy? Insider ujawnił datę premiery nowej strzelanki od EA

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum to jedna z nadchodzących gier, które trafią na rynek dzięki inicjatywie EA Originals. Rozwijana przez Ascendant Studios produkcja opisywana jest jako „przełomowa pierwszoosobowa strzelanka z magią dla jednego gracza”, która została zapowiedziana na The Game Awards 2022. Od tamtego czasu o wspomnianym tytule było dość cicho, ale niewykluczone, że sytuacja ta wkrótce ulegnie zmianie.

Premiera Immortals of Aveum latem 2023 roku? Popularny insider dzieli się szczegółami

Popularny insider posługujący się pseudonimem „billbil-kun” – znany z publikowania informacji związanych m.in. z PlayStation Plus i różnego rodzaju promocjami – ujawnił, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery Immortals of Aveum. Zdaniem informatora produkcja Ascendant Studios ukaże się dokładnie 20 lipca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli powyższe są zgodne z prawdą, to niewykluczone, że Electronic Arts zaprosi wkrótce graczy na pełnoprawną prezentację Immortals of Aveum. Niestety zarówno amerykańska firma, jak i deweloperzy z Ascendant Studios nie skomentowali całej sytuacji. Zainteresowani wspomnianą produkcją muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Immortals of Aveum powstaje na silniku Unreal Engine 5 i zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja Ascendant Studios zabierze graczy do „oryginalnego, przepełnionego magią świata fantasy”, który jest targany konfliktami i stoi na skraju zagłady.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.