Indiana Jones ma zadebiutować w 2024 roku! Zapowiada się kolejny mocny exclusive Xboxa

Indiana Jones

Według dokumentów Indiana Jones miało pojawić się na rynku pod koniec roku finansowego 2022, ale plany te pokrzyżował koronawirus. Z kolei najnowsze plotki donoszą, że gra ostatecznie zadebiutuje w tym roku. Oznaczałoby to, że Xbox już wkrótce wzmocni się o kolejny ciekawy tytuł ekskluzywny.

Indiana Jones zostanie wydany w 2024 roku – plotka

Indiana Jones – teaser

Zacznijmy od oficjalnych wieści. Już 19 stycznia na Xbox Developer Direct zobaczymy gameplay z Indiany Jonesa, co zostało oficjalnie potwierdzone przez Xboxa i Bethesdę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przechodząc do plotek, gra ma pojawić się na rynku jeszcze w 2024 roku. Tak donosi insider Tom Henderson, który jest jednym z najbardziej zaufanych informatorów w branży.

Temat tej produkcji powraca jak bumerang, a ostatnio zrobiło się o niej głośno w lato zeszłego roku. Wtedy z dokumentacji Microsoftu w sprawie przejęcia Activision Blizzard dowiedzieliśmy się, że Indiana Jones zmierzał na półki sklepowe pod koniec roku finansowego 2022. Nie stało się tak jednak z powodu wybuchu epidemii COVID-19.

Zobacz też: Projektor do domu

Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że oficjalny pokaz Microsoftu poda nam pełną premierę gry. Przypomnijmy, że Indiana Jones jest grą ekskluzywną Xboxa, pojawi się także w Xbox Game Pass.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.