Industria 2 na nowym gameplayu! Pierwsze starcie z agentami GDR

Industria 2

Podczas wiosennej edycji Future Games Show 2024 studio Bleakmill oficjalnie zapowiedziało Industrię 2. To FPS z elementami science fiction inspirowany serią Half-Life. Główna bohaterka utknęła w równoległym wymiarze, a jej głównym celem jest powrót do domu. Deweloperzy opublikowali krótki materiał prezentujący fragment rozgrywki.

Industria 2 – twórcy prezentują pierwszy gameplay

Industria 2 – gameplay teaser

Teaser przenosi nas na teren opuszczonej kopalni. Aby dostać się do windy, protagonistka musi poradzić sobie z grupą przeciwników – agentów GDR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy nie będą narzucali sposobu zrealizowania danej misji. Gracze mogą zdecydować się na frontalny atak lub spróbować przekraść się niepostrzeżenie.

Autorzy materiału zaprezentowali to drugie podejście. Najpierw zniszczyli urządzenie odstraszające gigantyczne pająki, a następnie wykorzystali powstałe zamieszanie.

Warto dodać, że zarządzanie ekwipunkiem wymaga sporej ostrożności. Nora rozkłada dobytek na podłodze i jest całkowicie bezbronna podczas wybierania przedmiotów.

Na uwagę zasługuje również wysokiej jakości oprawa graficzna. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5, a twórcy zrobili z niego bardzo dobry użytek. Pozytywne wrażenia są potęgowane przez oświetlenie, za które odpowiada system Lumen.

Data premiery Industrii 2 pozostaje nieznana. Tytuł trafi wyłącznie na komputery osobiste.

Źródło: Steam

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.