2 gry za darmo na PC! A w tym dystopijny FPS osadzony w bloku wschodnim

Industria

Epic Games Store kontynuuje swoje rozdawnictwo. Tym razem gracze mają okazję zgarnąć dwie kolejne produkcje. Są to Industria oraz LISA: Definitive Edition.

Industria i LISA: Definitive Edition za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Industria

Industria to dystopijna gra, która zabiera nas do wschodniego Berlina na chwilę przed końcem zimnej wojny. Sama ta sytuacja wydaje się skomplikowana. Miło więc wspomnieć, że na dodatek fabuła dzieje się w alternatywnej rzeczywistości o mrocznej przeszłości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nasze zadanie jest proste – znaleźć współpracownika. Twórcy obiecują nam 4 godziny gry, wciągającą fabułę i napiętą atmosferę.

Jeśli powyższy opis brzmi dla kogoś ciekawie, to warto dodać, że Industria jest teraz dostępna za darmo w Epic Games Store:

Dodajmy, że Industria doczeka się swojej kontynuacji. Gra została już zapowiedziana, a jej zwiastun można obejrzeć tutaj.

Zwiastun LISA: Definitive Edition

Przechodząc dalej – kolejną darmówką jest LISA: Definitive Edition. To w zasadzie dwie części serii połączone w jedno wydanie. Produkcje te pozwolą nam eksplorować postapokaliptyczne Olathe. Zwiedzimy świat, który nas skrzywdził, więc uczymy się, że „egoizm i okrucieństwo” to jedyne sposoby na przetrwanie.

Wszystkie powyższe gry pozostaną darmowe do 2 maja do godziny 16:59. Minutę później odblokuje się następna pozycja – Orcs Must Die! 3. Zapowiada się więc kolejny ciekawy tydzień z Epic Games Store.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.