Inscryption zawita na konsole? Wszystko na to wskazuje!

Inscryption

Inscryption to niezwykle dobrze przyjęta gra indie, która miała swoją premierę w 2021 roku wyłącznie na komputerach PC. Wygląda jednak na to, że z czasem produkcja może się pojawić także na konsolach. Mocno sugeruje to ocena australijskiej agencji ratingowej.

Inscryption na PS4, PS5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S — to wysoce prawdopodobne

Zwiastun Inscryption

Inscryption na Steamie ma obecnie ponad 67 tysięcy „przytłaczająco pozytywnych” opinii. Ten unikalny survival horror cieszy się ogromną popularnością, choć na razie tylko na PC, bo gra jest dostępna wyłącznie na komputerach. Dobra wiadomość jest jednak taka, że australijska agencja ratingowa oceniła już Inscryption w wersji na PS4, co zwiastuje rychły debiut gry na konsolach.

Przeczytaj też: Nvidia GeForce Experience

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby hit ukazał się jedynie na PS4 – produkcja zapewne stanie się dostępna również na PS5 oraz Xboxie One i Xbox Series X|S. Niewykluczone nawet, że Inscryption trafi też na Switcha. Kiedy gry zostają ocenione przez takowe organizacje, ich debiut jest w zasadzie pewny — o ile twórcy nagle nie zmienią planów. Oficjalnie o konsolowym Inscryption nie wiemy jeszcze nic, ale ogłoszenie z ust deweloperów wydaje się tylko kwestią czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z