Twórcy Spider-Man z PS4 opracowują grę multiplayer – sugeruje oferta pracy w Insomniac Games

Insomniac Games Portfolio

Spider-Man mógł trafić na Xboxa, ale finalnie marka powędrowała w ręce Insomniac Games, które dzięki ścisłej współpracy z Sony dostarczyło na rynek wspaniałą przygodę Petera Parkera oraz Milesa Moralesa. Deweloperzy zajmują się obecnie dwoma produkcjami – Marvel’s Wolverine i nowym Spider-Manem – lecz dłubią również przy grze multiplayer.

Insomniac Games tworzy grę multiplayer

Na stronie Insomniac Games pojawiła się oferta pracy, w której twórcy dwóch hitów z PS4 poszukują dyrektora artystycznego do niezapowiedzianego oficjalnie jak dotąd projektu multiplayer. Z opisu ogłoszenia wynika, że może to być całkowicie nowa marka, niepowiązana ze stworzonymi do tej pory produkcjami tegoż zespołu.

Wśród podstawowych obowiązków aplikującego byłoby zadbanie o kierunek artystyczny środowiska przedstawianego we wspomnianym tytule sieciowym, a także współpraca z dyrektorami kreatywnymi w zakresie opracowywania nowych własności intelektualnych.

Sprawdź także: Pełna lista gier z nowego PS Plus

Więcej na temat projektu dowiemy się zapewne dopiero za kilka lat. Insomniac Games skupia się teraz przede wszystkim na Spider-Man 2 oraz Marvel’s Wolverine.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.