Insomniac Games i Sony świętują 8 urodziny jednej z odsłon Ratchet and Clank. Gracze liczą na nową grę

Ratchet and Clank 2016

Jedną z marek, które stanowią o jakości Insomniac Games jest właśnie Ratchet and Clank. Ostatnimi czasy jednak w sprawie kolejnej gry nie pojawiły się żadne dobre wieści, bo nowej odsłony powinniśmy spodziewać się dopiero w okolicy 2029 roku. Teraz zaś wszyscy fani tego IP otrzymali od deweloperów bardzo miły prezent.

Insomniac Games przygotowało miły prezent przy okazji 8. rocznicy premiery Ratchet and Clank (2016)

W najnowszym wpisie, który pojawił się na twitterowym/X-owym koncie Insomniac Games twórcy przypomnieli społeczności o 8 urodzinach gry Ratchet and Clank z 2016 roku. Przy okazji tego wydarzenia do produkcji dodana została dodatkowa broń, która dostępna jest dla wszystkich graczy bez żadnych dodatkowych opłat, co uznać można za bardzo miły gest.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie deweloperzy wykorzystali okazję, aby przypomnieć wszystkim, że tytuł ten posiada opcję uruchomienia w 60 FPS-ach na konsolach PlayStation 5.

Wracamy do Ratchet and Clank (2016) z okazji 8. rocznicy premiery tej gry. Aby to uczcić, broń Bouncer jest teraz dostępna do pobrania bez dodatkowych opłat. Skompletuj swój arsenał i znowu odwiedź pierwszą część przygód duetu, teraz w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 (dzięki aktualizacji).

Insomniac Games

W komentarzach pod wpisem nie brakuje komentarzy, w których gracze pytają wprost, kiedy możemy spodziewać się wydania kolejnej odsłony tego cyklu. Na razie jednak na próżno oczekiwać, aby w najbliższym czasie deweloperzy uraczyli nas informacjami na temat swoich kolejnych odsłon tego IP.

Insomniac Game na razie jednak bardziej skupia się na rozwoju innych swoich marek, a przede wszystkim marvelowskiego Spider-Mana. Zamierzacie wrócić do przygód dwójki przyjaciół przy okazji kolejnej rocznicy premiery? Może to nie Wasza bajka? Czekamy na Wasze komentarze!

Źródło: Twitter/X: Insomniac Games

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.