XCOM 2 za darmo wraz z Insurmountable. Kolejne „darmówki” w Epic Games Store

XCOM 2

Mamy dziś czwartek, a w każdy czwartek Epic Games Store rozdaje nowe gry. Tym razem firma udostępniła graczom Insurmountable oraz XCOM2 za darmo. Wszyscy chętni pecetowcy mogą już pobierać wymienione produkcje, co zdecydowanie warto zrobić, bo po dopisaniu ich do swojego konta, gry pozostaną nasze już na zawsze.

XCOM 2 i Insurmountable za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Insurmountable

XCOM 2 to kultowa, turowa strategia, utrzymana w klimatach Sci-Fi, w której będziemy starali się odzyskać kontrolę nad opanowaną przez kosmitów planetą. Z kolei Insurmountable reprezentuje gatunek gier przygodowych z nutką survivalu, a zadaniem gracza jest tu wspinanie się na coraz trudniejsze górskie szczyty.

Przeczytaj też: Jak zwrócić grę na Steam

Jak już ustaliliśmy, obie gry są obecnie dostępne bezpłatnie w Epic Games Store. Można je dopisać do swojego konta najpóźniej do 21 kwietnia.

  1. Pobierz XCOM 2 z Epic Games Store214,90 zł / za darmo
  2. Pobierz Insurmountable z Epic Games Store71,99 zł / za darmo

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Amnesia: Rebirth i Riverbond. Pobierzemy je w dniach 21-28 kwietnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z