Pierwsza gra z Games with Gold na styczeń 2023 już dostępna do pobrania

Iris Fall

Przedwczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Games with Gold na styczeń 2023. Co prawda pierwsza pozycja ze styczniowej rozpiski miała zostać udostępniona subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, ale w istocie można ją pobierać już dzisiaj. I zdecydowanie warto zrobić to za pamięci!

Iris Fall za darmo w ramach Games with Gold na styczeń 2023

Zwiastun konsolowej wersji Iris Fall

Powtarzamy to jak mantrę, ale raz jeszcze, bo przecież nie wszyscy są w temacie: Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj w ramach styczniowej oferty (mimo że mamy jeszcze grudzień) subskrybenci mogą pobierać Iris Fall. Gra pozostaje bezpłatna do 31 stycznia.

  1. Pobierz Iris Fall z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: VPN – co to jest?

Iris Fall zebrało całkiem niezłe oceny, więc zdecydowanie warto dać tej produkcji szansę, a tym bardziej że przez najbliższy miesiąc można ją odebrać za darmo. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z