Iron Man od EA Motive powstaje na Unreal Engine 5. Potwierdza to jedna z ofert pracy firmy

Iron Man

Nową grę przygodową o Iron Manie przygotowuje należące do EA studio Motive. Jak możemy wyczytać z ostatnich ofert pracy tego dewelopera, tytuł ten będzie pierwszym, w którym zrezygnuje on z silnika Frostbite. Jedno z ogłoszeń wprost zdradza bowiem, że produkcja powstaje na Unreal Engine 5.

Nowa gra o Iron Manie na Unreal Engine 5

Motive Studio
Motive Studio

Ostatnie ogłoszenie o pracę na stanowisko Software Developera w Motive Studio zdradziło nam, że Iron Man powstaje na Unreal Engine 5. Omawiana oferta wciąż jest dostępna na stronie EA i wprost potwierdza ten fakt.

Oczywiście na pierwszy rzut oka nie jest to informacja dziwna. Coraz więcej deweloperów przenosi się na Unreal Engine 5, który potrafi zapewnić wygenerowanie niewyobrażalnej do tej pory oprawy graficznej.

Z drugiej strony Motive nigdy nie stworzyło żadnego tytułu na silniku innym niż Frostbite. Przypomnijmy, że w portfolio studia znajdują się do tej pory trzy produkcje: Star Wars: Battlefront 2 (kampania dla jednego gracza), Star Wars: Squadrons oraz remake Dead Space.

Zobacz też: Komendy do Wiedźmin 3

Kup Dead Space

Niestety na razie nie wiemy wiele więcej na temat samego Iron Mana od EA Motive. Ze starszego ogłoszenia o pracę możemy natomiast wnioskować, że gra zaoferuje nam eksplorację w otwartym świecie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.