Iron Man od Electronic Arts będzie grą z otwartym światem? Oferta pracy może zdradzać istotny szczegół

Iron Man Electronic Arts

Pod koniec września ubiegłego roku poinformowano, że studio EA Motive pracuje nad przygodową grą akcji, w której użytkownicy wcielą się w Iron Mana. Nadchodząca produkcja twórców Dead Space Remake i Star Wars: Squadrons wciąż owiana jest sporą tajemnicą. Deweloperzy opublikowali jednak nową ofertę pracy, która może zdradzać istotny szczegół na temat wspomnianego tytułu.

Oferta pracy sugeruje, że Iron Man od EA Motive będzie grą z otwartym światem

Come work with me & help create the next great Iron Man story, here at EA Motive!

Details in the link below:https://t.co/jlWLKv6Iyv

— Stephen Rhodes (@Rhodes_Writes) April 20, 2023

Come work with me & help create the next great Iron Man story, here at EA Motive!

Details in the link below:https://t.co/jlWLKv6Iyv

— Stephen Rhodes (@Rhodes_Writes) April 20, 2023

Do współpracy ze studiem EA Motive postanowił zachęcić Stephen Rhodes – reżyser narracji we wspomnianym zespole. Deweloperzy szukają bowiem starszego scenarzysty, który pomoże w rozwoju gry z Iron Manem w roli głównej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jedno z wymagań, które można znaleźć we wspomnianym ogłoszeniu.

Studiu EA Motive zależy bowiem, by poszukiwany kandydat miał doświadczenie w tworzeniu gier z otwartym światem, co sugeruje, że Iron Man od twórców Dead Space Remake również może być open worldem. Niestety udostępniona przez deweloperów oferta nie zdradza żadnych dodatkowych szczegółów.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Iron Man od EA Motive ma być początkiem „ekscytującej” współpracy pomiędzy Electronic Arts oraz Marvelem. W przyszłości amerykańska firma ma bowiem dostarczyć na rynek kolejne produkcje z popularnymi superbohaterami w rolach głównych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.