Iron Man od EA ma się dobrze! Deweloper potwierdza, że „zespół poczynił ogromne postępy”

Iron Man

Jeszcze we wrześniu 2022 roku Electronic Arts potwierdziło, że w ramach współpracy z Diseny’em tworzy produkcję o Iron Manie. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy zbyt wielu dodatkowych informacji, a ostatnie konkrety, pochodzące z października 2023 sugerowały, że gra nie wyszła jeszcze z fazy preprodukcji. Najnowsze wieści opublikowane przez samo Motive Studio mogą napawać sporym optymizmem, choć nie wszystko tam brzmi idealnie.

Rozwój Iron Man od EA zamierza w dobrym kierunku

Iron Man Electronic Arts
Iron Man od EA

W najnowszym wpisie na blogu przedstawiciel Motive Studio — Patrick Klaus — potwierdził, że prace nad projetem Iron Man idą bardzo dobrze, a cały zespół poczynił „znakomity postęp” w kolejnych etapach produkcji. Istotnym wydarzeniem okazało się tutaj zyskanie ważnego kamienia milowego, który ma pomóc twórcom w sprawnym rozwijaniu gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Równolegle postępują prace nad naszym projektem Iron Man, kierowanym przez Oliviera Proulxa (producent wykonawczy) i Iana Fraziera (dyrektor kreatywny). Zespół poczynił w tym roku ogromne postępy, osiągając ważny wewnętrzny kamień milowy i kładąc solidne podstawy pod dalszą podróż. Iron Man jest ważnym priorytetem dla Motive i jestem bardzo dumny z pracy, którą wykonaliśmy do tej pory.

Patrick Klaus

Jest to więc bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach wiele projektów przeżywa spore perturbacje związane ze zwolnieniami. Nie ustrzegło się ich nawet samo Electronic Arts, które w kilku transzach zwalniało pracowników ze swoich oddziałów.

Mimo że wieści te są wyjątkowo optymistyczne, tak nadal na premierę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Biorąc pod uwagę, że sam Klaus wspomina o podstawach pod dalszy rozwój, tak nie wydaje się, aby debiut był kwestią najbliższego roku. W tym przypadku najważniejsza jest jakość i to, czy będzie ona spełniać oczekiwania stawiane przez graczy.

Źródło: EA Motive

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.