Pełny zwiastun Ja, Inkwizytor. Gra na podstawie powieści Jacka Piekary może zainteresować

Ja, Inkwizytor

Gra Ja, Inkwizytor na podstawie powieści Jacka Piekary powstaje już od dłuższego czasu. W zeszłym roku dostaliśmy jej krótki teaser, a dzisiaj przyszła pora na pierwszy pełny zwiastun. Produkcja wrocławskiego studia The Dust zdecydowanie może zainteresować.

REKLAMA

Pełny zwiastun Ja, Inkwizytor

Zwiastun Ja, Inkwizytor

Ja, Inkwizytor to przygodowa, mroczna gra fantasy. Twórcy obiecują, że ich produkcja zaoferuje ciekawą, nieliniową fabułę i wiele niełatwych wyborów moralnych. Pierwszy zwiastun tytułu od The Dust można obejrzeć powyżej. Przedstawia on świat gry i głównego bohatera, a narrator w tle opowiada nieco o realiach panujących w I, The Inquisitor.

Przeczytaj też: Prace nad STALKER 2 zostały wznowione

Mimo że oprawa graficzna nie powala na kolana, to gra wydaje się nadrabiać klimatem i na pewno wpadnie w oko niejednemu graczowi. Dokładna data premiery Ja, Inkwizytor nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko, że gra trafi na PC oraz konsole nowej generacji — PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dość dziwne, że The Dust nie planuje wypuścić swojej produkcji także na PS4 i Xbox One, ale cóż — być może twórcy jeszcze zmienią zdanie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!