Pełny zwiastun Ja, Inkwizytor. Gra na podstawie powieści Jacka Piekary może zainteresować

Ja, Inkwizytor

Gra Ja, Inkwizytor na podstawie powieści Jacka Piekary powstaje już od dłuższego czasu. W zeszłym roku dostaliśmy jej krótki teaser, a dzisiaj przyszła pora na pierwszy pełny zwiastun. Produkcja wrocławskiego studia The Dust zdecydowanie może zainteresować.

Pełny zwiastun Ja, Inkwizytor

Zwiastun Ja, Inkwizytor

Ja, Inkwizytor to przygodowa, mroczna gra fantasy. Twórcy obiecują, że ich produkcja zaoferuje ciekawą, nieliniową fabułę i wiele niełatwych wyborów moralnych. Pierwszy zwiastun tytułu od The Dust można obejrzeć powyżej. Przedstawia on świat gry i głównego bohatera, a narrator w tle opowiada nieco o realiach panujących w I, The Inquisitor.

Przeczytaj też: Prace nad STALKER 2 zostały wznowione

Mimo że oprawa graficzna nie powala na kolana, to gra wydaje się nadrabiać klimatem i na pewno wpadnie w oko niejednemu graczowi. Dokładna data premiery Ja, Inkwizytor nie jest jeszcze znana. Wiemy tylko, że gra trafi na PC oraz konsole nowej generacji — PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dość dziwne, że The Dust nie planuje wypuścić swojej produkcji także na PS4 i Xbox One, ale cóż — być może twórcy jeszcze zmienią zdanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.