Prace nad STALKER 2 zostały wznowione

STALKER 2

Na początku marca informowaliśmy, że prace nad STALKER 2 zostały wstrzymane. Deweloperzy z GSC Game World nie mogli dalej rozwijać swojej gry, kiedy w ich kraju trwa wojna, ale wygląda na to, że rozwój wyczekiwanej produkcji wrócił już na właściwe tory. Taką informację podał jeden z pracowników studia.

REKLAMA

Prace nad STALKER 2 wracają na właściwe tory

STALKER 2 prace wznowione
Screen z kanału Discord STALKER

Na oficjalnym kanale Discord, poświęconemu serii STALKER, jeden z graczy zapytał, czy prace nad STALKER 2 zostały wznowione. Jeden z deweloperów GSC Game World odpowiedział na pytanie twierdząco, oznajmiając, że STALKER 2 jest już dalej rozwijany. Mimo że premiera gry została już raz opóźniona na grudzień, to było to jeszcze zanim Rosja najechała na Ukrainę, więc zapewne także i ten termin się nie sprawdzi.

Przeczytaj też: Dark Void za darmo w ramach Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

W marcu dowiedzieliśmy się, że GSC Game World przeprowadza się z Kijowa do Pragi, ale żaden z deweloperów nie poinformował, czy zespół dotarł już do Czech. Biorąc jednak pod uwagę wiadomość o wznowieniu prac nad STALKER-em 2, jest to wysoce prawdopodobne. Czekacie na debiut „dwójki”? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!