Jagged Alliance 3 zmierza na PlayStation i Xbox! Zobaczcie zapowiedź wersji na konsole

Jagged Alliance 3

Jagged Alliance 3 zebrało świetne recenzje od branżowych mediów. Najnowsza produkcja studia Haemimont Games przypadła do gustu również samym graczom, co potwierdzają oceny na Steam. Nic więc dziwnego, że wydawca chce, by wspomniany tytuł trafił do szerszego grona odbiorców. Firma THQ Nordic zapowiedziała dziś konsolową wersję ostatniej odsłony serii Jagged Aliance.

Jagged Alliance 3 zadebiutuje „wkrótce” na konsolach PlayStation i Xbox

Jagged Alliance 3 – zapowiedź wersji na konsole

Powyższy zwiastun zapowiada, że Jagged Alliance 3 doczeka się wersji na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Niestety THQ Nordic nie ujawniło, kiedy produkcja studia Haemimont Games zadebiutuje na platformach Sony i Microsoftu. Opublikowany przez wydawcę trailer informuje jedynie, że konsolowa wersja ukaże się „wkrótce”.

Państwo Grand Chien pogrąża się w chaosie: prezydent zaginął, a władzę przejęła organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Zatrudniaj najemników, poznaj oryginalne postacie i stawaj do taktycznych walk turowych w kontynuacji kultowej serii, która cię nie rozczaruje.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Jagged Alliance 3

Na koniec warto przypomnieć, że Jagged Alliance 3 zadebiutowało na rynku 14 lipca 2023 roku. Gra dostępna jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Najnowsza produkcja studia Haemimont Games oferuje polską wersję językową (napisy). Cieszy Was zapowiedź konsolowej wersji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.