Jagged Alliance 3 do przetestowania za darmo! Twórcy świętują sukces gry i udostępniają demo

Jagged Alliance 3 w dniu premiery zostało naprawdę dobrze przyjęte przez krytyków. Pierwsze opinie zwiastowały świetną produkcję i wygląda na to, że recenzenci się nie mylili. Twórcy Jagged Alliance 3 świętują sukces oraz doskonałe oceny gry i mają dla fanów niespodziankę.

Twórcy Jagged Alliance 3 udostępniają wersję demonstracyjną i chwalą się ocenami gry

Zwiastun Jagged Alliance 3 z opiniami mediów

Jagged Alliance 3 od momentu premiery, która miała miejsce 14 lipca 2023 roku, zdążyło zebrać świetne opinie. Serwis Metacritic pokazuje na ten moment ocenę krytyków na poziomie 81, natomiast recenzje graczy na Steamie są w większości bardzo pozytywne. Twórcy gry postanowili podziękować fanom i zaoferować darmową wersję demonstracyjną Jagged Alliance 3 na Steamie.

Byliśmy zachwyceni, widząc, jak setki twórców podejmują wyzwanie opanowania gry i jesteśmy przytłoczeni pozytywnymi opiniami napływającymi od graczy różnymi kanałami. Chcemy poświęcić chwilę, aby wyrazić szczerą wdzięczność: Dziękujemy wszystkim, którzy już zagłębili się w świat Jagged Alliance 3!

Twórcy Jagged Alliance 3

Demo pozwoli eksplorować wyspę Ernie, która jest początkowym regionem w grze. To świetna okazja, aby sprawdzić tytuł przed ewentualnym zakupem. Do instalacji wersji demonstracyjnej Jagged Alliance 3 wymagane jest 10 GB wolnego miejsca na dysku.

Zobacz też: Co to jest eGPU?

Kup Jagged Alliance 3

Na koniec przypominamy, że Jagged Alliance 3 to najnowsza odsłona kultowej serii gier strategicznych. Rozgrywka opiera się na systemie turowym, a gracze mają za zadanie dowodzeniem oddziałem żołnierzy. Tytuł jest dostępny wyłącznie na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.