PS5 będzie największym sukcesem Sony? Tak twierdzi odchodzący ze stanowiska szefa PlayStation Jim Ryan

Jim Ryan

Jim Ryan właśnie odchodzi na emeryturę i zwalnia stanowisko szefa PlayStation. Z tej okazji udzielił on wywiadu na łamach PlayStation podcast, w którym to podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi całej marki. Z jego wypowiedzi wynika, że przyszłość „niebieskich” maluje się w jasnych barwach.

Jim Ryan przewiduje, że PS5 może być największym sukcesem Sony

W wywiadzie dla PlayStation Podcast odchodzący ze stanowiska prezesa PlayStation Jim Ryan oświadczył, że PS5 ma szanse stać się największym sukcesem w historii konsol Sony. Tak w skrócie ustępujący szef podsumował kondycję PlayStation 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powiedziałbym, że w tej chwili jesteśmy w szczycie formy. PlayStation 5 jest na dobrej drodze, aby na wielu płaszczyznach stać się naszą najbardziej udaną konsolą w historii. Myślę, że gry oraz wrażenia z gier na PS5 są obecnie najlepsze, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. 

Jim Ryan w wywiadzie dla PlayStation Podcast

Ponadto Jim Ryan wspomniał o aktualnych inwestycjach poczynionych przez PlayStation oraz o wydanych już grach na PS5. W tej kwestii ustępujący szef PlayStation również wypowiada się bardzo optymistycznie.

Na tym etapie cyklu, liczba gier, które do tej pory opublikowaliśmy na PS5, znacznie przekracza wszystko, co kiedykolwiek zrobiliśmy wcześniej. Biorąc pod uwagę wszelkie inwestycje, które włożyliśmy w studia i przejęcia, które zrobiliśmy, całość będzie tylko przyspieszać i tworzyć kulę śnieżną. Mamy silną pozycję i myślę, że przyszłość maluje się w jasnych barwach.

Jim Ryan w wywiadzie dla PlayStation Podcast

Jim Ryan po ponad 30 latach pracy w szeregach PlayStation, odchodzi na emeryturę. Ustępujący prezes nie zawsze cieszył się pozytywną opinią wśród graczy, jednakże trzeba przyznać, że dzięki niemu marka PlayStation odniosła wiele sukcesów i dokonała silnej ekspansji na nowe rynki, między innymi na polski.

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.