Joe Danger 2: The Movie ponownie za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Joe Danger 2: The Movie

Joe Danger 2: The Movie za darmo można było odebrać już wiele razy, ale teraz znów pojawiła się na to szansa. Otóż gra w wersji na konsole Xbox została udostępniona zupełnie bezpłatnie dla wszystkich osób opłacających abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Jeżeli jeszcze nie mamy jej w swojej bibliotece, to zdecydowanie warto zgarnąć ten całkiem dobrze oceniany tytuł.

Joe Danger 2: The Movie ponownie za darmo na Xboxa

Zwiastun Joe Danger 2: The Movie

Aby odebrać Joe Danger 2: The Movie za darmo na Xboxa, w pierwszej kolejności należy zalogować się na swoim koncie Microsoft z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Następnie trzeba udać się na podstronę gry w brazylijskim Xbox Store i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem „XBOX LIVE GOLD” tuż pod okładką. Po zatwierdzeniu całej akcji produkcja zostanie dopisana do naszego konta.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

Joe Danger 2: The Movie uruchomimy na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Po odebraniu gry zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można ją ogrywać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje darmowa, więc warto zgarnąć ją za pamięci.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.