Wiemy, kiedy zadebiutuje Judas. Na nową grę twórcy BioShocka przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

Judas

Miłośnicy uniwersum BioShocka długo czekali na jakieś informacje na temat tej serii. Chociaż bezpośrednio nie dostali żadnych nowości, ręce pełne roboty ma Ken Levine. Powoli powstaje jego nowy projekt – Judas.

REKLAMA

Judas następcą BioShocka?

Oficjalna zapowiedź Judas

Pierwszy raz o Judas dowiedzieliśmy się podczas zeszłorocznego rozdania statuetek The Game Awards. Dla wielu deweloperów była to okazja, żeby zapowiedzieć swoje nowe pomysły, a jednym z nich był Ken Levine, twórca BioShocka. Inspirację jego najpopularniejszym tytułem można było zauważyć od pierwszych sekund zwiastuna.

Przy okazji ostatniego raportu finansowego Take-Two, po którym dowiedzieliśmy się o nadchodzących zwolnieniach, zaadresowano temat Judas. Wydawca poinformował o planach wypuszczenia tego tytułu w świat do 31 marca 2025 roku.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Zespół Kena Levine’a ma w rezultacie dwa lata, żeby skończyć swoją nową produkcję i zacząć przygotowywać się do premiery. Biorąc pod uwagę bardzo ogólną wypowiedź Zelnicka, jest również szansa, że Judas zadebiutuje nawet w tym lub przyszłym roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!