Judas na kolejnym zwiastunie! Fani serii BioShock poczują się jak w domu

Judas

O najnowszej grze Kena Levine’a, twórcy System Shock 2, BioShock i BioShock Infinite, usłyszeliśmy po raz pierwszy na The Game Awards 2022. Twórcy zapewniali wówczas, że zamierzają położyć nacisk na dopracowanie trybu dla pojedynczego gracza, nie zapominając o wciągającej fabule. Podczas styczniowego pokazu Sony State of Play 2024 zaprezentowano kolejny zwiastun.

Judas – następca serii BioShock w pełnej krasie. Trailer prezentuje szczegóły rozgrywki

Judas – zwiastun fabularny

Akcja rozgrywa się w mieście Mayflower, którego obywatele uczeni są bezwzględnego posłuszeństwa i kontrolowania nawzajem. Nawet najmniejsze przewinienie jest surowo karane, a maszyny kontrolują każdy aspekt życia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Główny bohater, Judas, przeciwstawia się lokalnym przywódcom i postanawia uciec z kosmicznego statku. W trakcie rozgrywki będziemy musieli podejmować trudne decyzje mające wpływ na wszystkich mieszkańców.

Najnowszy zwiastun po raz pierwszy zaprezentował system walki. Podobnie jak w serii BioShock gracze nie będą ograniczeni wyłącznie do klasycznej broni palnej. Z pomocą przyjdzie szereg równie zabójczych magicznych zdolności.

Niestety, wciąż nie ujawniono oficjalnej daty premiery. Według dotychczasowych doniesień Judas trafi na PC oraz konsole Xbox Seris X|S i PlaySatation 5 przed końcem pierwszego kwartału 2025 roku.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.