Jusant doczeka się wydania pudełkowego! Twórcy prezentują edycję deluxe

jusant

Jusant to dzieło twórców Life is Strange, które zadebiutowało w październiku 2023 roku. Produkcja, która została ciepło przyjęta przez krytyków oraz graczy wydana była w formie cyfrowej i nigdy nie doczekała się fizycznej dystrybucji. Ten stan rzeczy ma się niebawem zmienić, bowiem wkrótce gra doczeka się pełnoprawnego wydania pudełkowego.

Jusant otrzyma fizyczną edycję deluxe z dodatkową zawartością

Pudełkowa edycja deluxe gry Jusant

Jusant oprócz zwykłego wydania pudełkowego doczeka się edycji deluxe, która będzie zawierała szereg bonusów związanych z grą. Do rozszerzonego wydania trafi 300-stronnicowy artbook, soundtrack z gry na płytach winylowych oraz cztery litografie, a całość zamknięta będzie w kolekcjonerskim pudełku oznaczonym numerem wydania wraz z certyfikatem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jusant w wersji pudełkowej zadebiutuje w październiku 2024 roku, czyli rok po pierwotnej premierze wydania cyfrowego. Tytuł oprócz edycji deluxe, będzie można nabyć także w zwykłym wydaniu zawierającym jedynie samą grę. Co ciekawe, twórcy zaprezentowali jedynie wersję na PS5, a nie wspomnieli o wydaniu na Xboxy. Nie jest zatem pewne czy posiadacze konsol Microsoftu również będą mogli nabyć grę.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.