Pierwsze recenzje Jusant już w sieci! Tytuł z Xbox Game Pass został doceniony przez krytyków

jusant oceny

Jak informowaliśmy dzisiaj, bibliotekę Xbox Game Pass zasiliły kolejne gry. Jedną z nich jest produkcja twórców Life is Strange. Mowa mianowicie o Jusant, którego pierwsze recenzje już pojawiły się w sieci.

Pierwsze recenzje Jusant zwiastują świetną grę

Zwiastun Jusant

Najnowsze dzieło studia Don’t Nod pod tytułem Jusant zadebiutowało dziś na PC, PS5 oraz na Xboxach Series X|S, a pierwsze redakcje udostępniły już swoje recenzje gry. Produkcja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 86 na Metacritic oraz 82 na Opencritic. Wiele wskazuje na to, że bibliotekę Xbox Game Pass zasilił bardzo udany tytuł.

Recenzenci chwalą przede wszystkim wciągającą i satysfakcjonującą rozgrywkę. Krytycy zwracają także uwagę na klimatyczną ścieżkę dźwiękową i ciekawe łamigłówki. Według wielu doświadczenie z grą jest relaksujące, melancholijne, a nawet terapeutyczne. Podkreśla się również kreatywnie zaprojektowane poziomy i intuicyjną mechanikę wspinaczki.

Jeśli chodzi o głosy krytyki, te, choć rzadko, także się pojawiły. Niektórzy recenzenci napotkali na błędy, które powodowały utknięcie postaci w miejscu, jak również doświadczali spadków płynności animacji. Redakcja PushSquare stwierdziła natomiast, że nie jest do końca przekonana do historii.

Przykładowe recenzje Jusant:

  1.  VG247 – 10/10
  2. Gaming Trend – 9/10
  3. GamesRadar+ – 9/10
  4. Metro – 9/10
  5. Game Informer – 9/10
  6. Press Start – 8,5/10
  7. Checkpoint Gaming – 8,5/10
  8. Games.CH – 8,5/10
  9. VideoGamer – 8/10
  10. Push Square – 7/10

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Podsumowując, twórcy Life is Strange z pewnością mogą być dumni ze swojego najnowszego dzieła. Jusant przekonał do siebie większość krytyków i został doceniony pod wieloma względami. A czy Wy macie zamiar sprawdzić tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.