Kangurek Kao jest lepszy od Call of Duty: Modern Warfare 3! Humorystyczny wpis polskiego studia

Kangurek Kao Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 jest aktualnie najgorzej ocenianą częścią serii, ale najnowsza produkcja studia Sledgehammer Games nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy. Wydaje się jednak, że nawet dobre wyniki sprzedaży nie są w stanie zmazać plamy na honorze deweloperów. Dodatkowo porażkę tegorocznej odsłony Call of Duty w humorystyczny sposób postanowili wyśmiać… twórcy Kangurka Kao.

Twórcy Kangurka Kao w humorystyczny sposób reagują na porażkę Call of Duty: Modern Warfare 3

Na oficjalnych profilach gry Kangurek Kao w mediach społecznościowych pojawił się wczoraj wpis, w którym Tate Multimedia stara się przekonać, że wspomniana produkcja jest lepsza od „Modern Army Man Shooter 3”. Polskie studio ma oczywiście na myśli Call of Duty: Modern Warfare 3, co potwierdza zarówno załączony do posta obrazek, jak i hashtag #MW3. Dlaczego – zdaniem rodzimych twórców – ich dzieło przewyższą tegoroczną odsłonę serii Call of Duty?

Przede wszystkim Kangurek Kao jest o 70% dłuższy od Call of Duty: Modern Warfare 3 i do tego – jak zaznacza studio Tate Multimedia – znacznie tańszy, a zainteresowani mogą obecnie skorzystać z promocji i kupić grę na Steam z 57% zniżką. Polscy deweloperzy nie zapomnieli również o recenzjach najnowszej odsłony serii Call of Duty. Rodzima produkcja także w tym aspekcie przewyższa bowiem nową strzelankę od Sledgehammer Games.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 2000 zł

Wpis Tate Multimedia jest oczywiście utrzymany w humorystycznym tonie, co potwierdza ostatnie zdanie. Polskie studio podkreśla w nim, że nawet „simpy” Ghosta z TikToka nie są w stanie obronić Call of Duty: Modern Warfare 3 przed Kangurkiem Kao. Jak podoba Wam się strategia marketingowa rodzimego zespołu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.