Modern Warfare 3 najczęściej kupowaną grą w Wielkiej Brytanii! Gracze rzucili się na nowe Call of Duty

Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 oficjalnie zadebiutowało wczoraj. Nowa odsłona CoD-a nie przypadła do gustu wielu graczom i szybko stała się najgorzej ocenianą częścią serii. Niemniej najpewniej i tak odniesie spory sukces sprzedażowy, o czym świadczą ostatnie dane z Wielkiej Brytanii.

Call of Duty: Modern Warfare 3 na szczycie listy najczęściej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Najnowsze dane sprzedażowe z Wielkiej Brytanii zostały przedstawione przez portal GamesIndustry.biz. Ze statystyk za poprzedni tydzień wynika, że najchętniej kupowaną grą było tam Call of Duty: Modern Warfare 3.

Activision zapewne uzna więc start nowego CoD-a za udany. I to nawet pomimo fali krytyki, której nie szczędzą mu fani serii.

Kolejne pozycje w pierwszej trójce zajęli EA Sports FC 24 i Super Mario Bros Wonder. Ciężko więc mówić tu o jakimkolwiek zaskoczeniu.

Warto wspomnieć również o Football Managerze 2024. Najnowszy symulator zarządzania klubem piłkarskim cieszy się wysoką popularnością, co pozwoliło mu na zajęcie 6 miejsca w zestawieniu.

Tak natomiast prezentuje się 10 najczęściej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii (dane na tydzień kończący się 11 listopada):

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3
  2. EA Sports FC 24
  3. Super Mario Bros Wonder
  4. Spider-Man 2
  5. Football Manager 2024
  6. Nintendo Switch Sports
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Hogwarts Legacy
  9. Minecraft (Nintendo Switch)
  10. Assassin’s Creed Mirage

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Z powyższej listy wynika, że zadowolony może być także Ubisoft, bo Assassin’s Creed Mirage nadal utrzymuje się w topie. Stale silną prezencję swoich gier utrzymuje też Nintendo, które odpowiada za aż 3 najchętniej kupowane pozycje.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.