Kangurek Kao ma oficjalną datę premiery!

Kangurek Kao

Data premiery Kangurka Kao została ujawniona. Najnowsza odsłona przygód sympatycznego zwierza zostanie wydana szybciej, niż przewidywały plotki. Platformówka rodzimego studia Tate Multimedia zapowiada się rewelacyjnie i najzwyczajniej w świecie nie możemy się już jej doczekać.

Kiedy premiera Kangurka Kao? Znamy dokładną datę

Zwiastun Kangurka Kao ujawniający datę premiery gry

Seria Kangurek Kao została zapoczątkowana w 2000 roku, lecz poza Polską nie zdobyła przesadnej popularności. Na szczęście twórcy postanowili przywrócić kultową dla niektórych serię do życia i zdecydowali się opracować kolejną odsłonę. Studio Tate Multimedia zdradziło, że nowy Kangurek Kao zadebiutuje już 27 maja 2022 roku.

Przeczytaj też: Jak pobrać GTA 5 za darmo

Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Fabuła Kangurka Kao skupia się na poszukiwaniach siostry protagonisty oraz próbie zrozumienia, dlaczego ojciec rodzeństwa zdecydował się ich opuścić. Podczas zabawy będziemy przemierzać zróżnicowane plansze, stawiając czoła rozmaitym przeciwnikom i jednocześnie starając się unikać pułapek. Zamierzacie zakupić tę produkcję, czy gry platformowe to nie wasza bajka? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.