Wyciekły informacje o nowych kartach rozszerzeń SSD do Xboxów Series X|S. Cena nadal nie będzie korzystna

Karty rozszerzeń SSD Xbox Series X|S Western Digital

Obecnie tylko Seagate jest sprzedawcą oficjalnych kart rozszerzeń SSD do Xboxów Series X|S. W kwietniu okazało się, że sytuacja ta może się zmienić za sprawą Western Digital, które także planuje włączyć je do swojej oferty. Teraz insider Almadweb przekazał nam natomiast nowe informacje o dyskach tego producenta, wliczając w to ich cenę na amerykańskim rynku.

Nowe karty rozszerzeń SSD od Western Digital zostaną ujawnione na Xbox Games Showcase 2023?

Przeciek o nowych kartach rozszerzeń SSD do Xboxów Series X|S został pierwotnie ujawniony przez Almadweba. Według jego źródeł za wariant z 512 GB zapłacimy 79,99 dolarów (ok. 335 zł), a w przypadku 1 TB pojemności cena wzrośnie aż do 149,99 dolarów (ok. 629 zł).

Gdyby kwoty te okazały się prawdziwe, za dyski od Western Digital zapłacilibyśmy mniej więcej tyle samo co w przypadku tych przygotowanych przez Seagate. Należy zaznaczyć, że są to ceny amerykańskie, więc w Polsce kwestia ta może wyglądać inaczej.

Co więcej, karty miałyby zostać ujawnione podczas zaplanowanego na 11 czerwca Xbox Games Showcase. Jak twierdzi ponadto Almadweb, do zakupu dołączona zostanie 1-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Xbox Series X

Cóż, dla większości graczy powyższy wyciek nie będzie zbytnio interesujący, bo koniec końców propozycja Western Digital nie sprawi, że rozszerzenie pamięci dyskowej Xboxów stanie się tańsze. Z drugiej strony warto jednak pamiętać, że wszelka konkurencja zazwyczaj wychodzi końcowym klientom na dobre.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.