Xbox Games Showcase 2023 zapowiedziane! Microsoft informuje o kolejnym pokazie gier

Xbox

Dzisiejsze ogłoszenie daty premiery Starfield to nie wszystko, co obóz „Zielonych” przygotował dla swoich fanów. Podążając za ogłoszeniem pokazu kosmicznego RPG-a od Bethesdy, Xbox także zapowiedział dziś ogólną prezentację gier na swoje konsole. Obydwa wydarzenia odbędą się w tym samym dniu.

Xbox Games Showcase wróci w czerwcu 2023 roku

Zarówno Starfield Direct, jak i Xbox Games Showcase odbędą się tego samego dnia – 11 czerwca 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja Bethesdy doczeka się osobnego pokazu, czy też będzie częścią wydarzenia organizowanego przez Microsoft.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani bez wątpienia liczą, że Xbox zaprezentuje swoje najgłośniejsze tytuły. Być może będą to m.in. Hellblade 2 i Avowed – ostatnie plotki wskazują bowiem, że obydwie gry są kolejnymi głośnymi premierami Xboxa na 2023 rok.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedźmina

Dla polskojęzycznych graczy warto przypomnieć, że zeszłoroczne Xbox Games Showcase było transmitowane w naszym rodzimym języku. Możemy więc mieć nadzieję, że do podobnej sytuacji dojdzie także w tym roku i osoby nieczujące się komfortowo z językiem angielskim także dowiedzą się więcej na temat przyszłych potencjalnych hitów Microsoftu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.