Xbox Games Showcase 2023 zapowiedziane! Microsoft informuje o kolejnym pokazie gier

Xbox

Dzisiejsze ogłoszenie daty premiery Starfield to nie wszystko, co obóz „Zielonych” przygotował dla swoich fanów. Podążając za ogłoszeniem pokazu kosmicznego RPG-a od Bethesdy, Xbox także zapowiedział dziś ogólną prezentację gier na swoje konsole. Obydwa wydarzenia odbędą się w tym samym dniu.

REKLAMA

Xbox Games Showcase wróci w czerwcu 2023 roku

Join us for #StarfieldDirect following the Xbox Games Showcase on Sunday, June 11 https://t.co/Igj84qH7AT

— Xbox (@Xbox) March 8, 2023

Join us for #StarfieldDirect following the Xbox Games Showcase on Sunday, June 11 https://t.co/Igj84qH7AT

— Xbox (@Xbox) March 8, 2023

Zarówno Starfield Direct, jak i Xbox Games Showcase odbędą się tego samego dnia – 11 czerwca 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja Bethesdy doczeka się osobnego pokazu, czy też będzie częścią wydarzenia organizowanego przez Microsoft.

Fani bez wątpienia liczą, że Xbox zaprezentuje swoje najgłośniejsze tytuły. Być może będą to m.in. Hellblade 2 i Avowed – ostatnie plotki wskazują bowiem, że obydwie gry są kolejnymi głośnymi premierami Xboxa na 2023 rok.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedźmina

Dla polskojęzycznych graczy warto przypomnieć, że zeszłoroczne Xbox Games Showcase było transmitowane w naszym rodzimym języku. Możemy więc mieć nadzieję, że do podobnej sytuacji dojdzie także w tym roku i osoby nieczujące się komfortowo z językiem angielskim także dowiedzą się więcej na temat przyszłych potencjalnych hitów Microsoftu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!