Jedna z najpiękniejszych gier na PC i PlayStation może zadebiutować wkrótce na Xbox Series X|S

Kena: Bridge of Spirits Xbox

Lista bestsellerów PlayStation Store zawiera więcej gier Microsoftu niż Sony. Tymczasem wiele wskazuje na to, że już niedługo na konsolach Xbox zadebiutuje jedna z najpiękniejszych produkcji dostępnych obecnie wyłącznie na PC oraz PS4 i PS5. Mowa tutaj o Kena: Bridge of Spirits, które najwyraźniej zmierza na Xbox Series X|S.

Kena: Bridge of Spirits wkrótce na Xbox Series X|S? W bazie danych ESRB pojawiła się wersja na konsole Microsoftu

Niestety Ember Lab nie zapowiedziało jeszcze nowego wydania swojej gry, ale wkrótce może się to zmienić. Kena: Bridge of Spirits – Deluxe Edition w wersji na Xbox Series X|S odnaleziono bowiem w bazie danych ESRB. Wygląda więc na to, że premiera baśniowej produkcji na konsolach Microsoftu jest wyłącznie kwestią czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niewykluczone, że producent konsol Xbox i deweloperzy ze studia Ember Lab szykują niespodziankę na Xbox Games Showcase 2024. Na potwierdzenie tych przypuszczeń trzeba będzie jednak poczekać do początku czerwca. Jedno jest pewne – posiadacze Xbox Series X|S nie powinni przechodzić obok Kena: Bridge of Spirits obojętnie.

Na koniec warto przypomnieć, że Kena: Bridge of Spirits zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5 we wrześniu 2021 roku. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją studia Ember Lab? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.